Grayscale, Bitcoin Raporu Yayınladı: Boğa Sezonu başlıyor mu?

Grayscale, Bitcoin Raporu Yayınladı: Boğa Sezonu başlıyor mu?

Grayscale, “Bitcoin’e Değer Biçmek” başlıklı bir rapor hazırladı. Mevcut Bitcoin piyasa yapısının tarihi boğa koşusuna hazırlandığını ima ederek, piyasanın 2016’nın başlarındaki ile paralellik gösterdiğini yazdılar.

Grayscale tarafından 1 Şubat 2021 günü atılan bir Tweet’te “Bitcoin daha popüler hale gelmeye devam ediyor, bir varlık olarak değerini destekleyen temel faktörleri anlamak önemlidir. İşte tam da bu yüzden bunu yazdık” ifadeleri yer aldı. Raporla ilgili yapılan ön tanımlamada şu cümleler kullanıldı:

Bitcoin’e değer biçmek

Profesyonel yatırımcılar, Bitcoin çevresinde bir sohbette gezinirken kendilerini güvende hissetmelidir. Bu varlık, danışma konuşmalarını ve yatırım komitesi toplantılarını yaymaya devam ederken, Bitcoin’in sahip olduğu benzersiz nitelikler, değerlemeyi göz korkutucu bir görev haline getirebilir.

Bu rapor, yatırımcıların Bitcoin’in neden her zamankinden daha önemli olabileceğini görselleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bitcoin’in değer göstergelerini araştırıyoruz, önemli arz / talep dengesizliğini açıklıyoruz ve bu faktörlerin Bitcoin’in benimsenmesi ve fiyatı için nasıl bir kuyruk rüzgarı yaratabileceğini tahmin ediyoruz. Bu analiz, mevcut Bitcoin piyasa yapısının, tarihi boğa koşusuna başlamadan önce 2016’nın başlarındaki ile paralel olduğunu gösteriyor.

Bitcoin Değerleme Raporu (indirmek için tıklayın…)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir